Z nami zdasz egzamin za pierwszym razem.
Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł zdobyć umiejętność bezpiecznego i pewnego prowadzenia samochodu? Trafiłeś pod właściwy adres! AMIGO to szkoła, oferująca kurs prawa jazdy na terenie Szczecina. Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas? To bardzo proste! Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi kursanci zdobywali wiedzę oraz praktyczne umiejętności od najlepszej kadry. Właśnie dlatego współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi i wykwalifikowanymi instruktorami, którzy mają na swoim koncie wiele kursów zakończonych pozytywnym wynikiem egzaminu już za pierwszym podejściem. Do nauki naszych kursantów podchodzimy z wyrozumiałością oraz cierpliwością. Przekonaj się sam!
Martwisz się, że proponowany kurs na prawo jazdy w Szczecinie to zbyt duży wydatek? W AMIGO umożliwiamy Ci wybór spośród trzech wariantów szkolenia – MINI, MIDI oraz MAXI. To Ty decydujesz, za co i ile chciałbyś zapłacić. Nasze ceny są niezwykle atrakcyjne, dlatego też zachęcamy do poznania szczegółów każdej z kategorii poprzez udanie się do dedykowanych im zakładek. Co więcej, AMIGO w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego oraz we współpracy z Unią Europejską umożliwia łącznie 560 osobom skorzystanie z kursu z kategorii B, C lub D bez ponoszenia żadnych kosztów. Dokładne informacje na temat programu znajdziesz w zakładce „Projekt”.
Kurs na prawo jazdy w Szczecinie – tanio i skutecznie
Oferowany przez szkołę AMIGO kurs na prawo jazdy to propozycja dedykowana osobom w każdym wieku, które chciałyby zdobyć wiedzę oraz praktyczne umiejętności, umożliwiające im prowadzenie pojazdów różnego typu. W trakcie nauki bierzemy pod uwagę potrzeby i oczekiwania naszych kursantów, aby zapewnić im odpowiednią ilość zajęć teoretycznych i praktycznych zarówno na terenie ośrodka, jak i w mieście. Każdy z naszych kursów obejmuje zajęcia zierwszej pomocy, kilkadziesiąt godzin praktyki, egzamin wewnętrzny oraz dostęp do naszego serwisu internetowego.
Co więcej, jazdy odbywają się w specjalnie przystosowanych do tego pojazdach, wśród których znajdziesz Toyotę Yaris czy VW Polo.
Jeśli chciałbyś szybko zdać w prawo jazdy, to nasza szkoła jest przysłowiowym strzałem w dziesiątkę! Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiednio przygotować Cię do egzaminu w ośrodku WORD. Szkoła jazdy AMIGO – Szczecin może pochwalić się naprawdę wysoką zdawalnością wśród naszych kursantów, dlatego też wybierając naszą placówkę, masz pewność, że otrzymasz skuteczne i efektywne szkolenie na najwyższym poziomie, skutkujące zdobyciem przez Ciebie uprawnień do prowadzenia wybranego przez Ciebie pojazdu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!