Zostań profesjonalnym kierowcą autobusu.
Twoim marzeniem zawsze było zostanie kierowcą autobusu? Z nami możesz spełnić te marzenia w niezwykle atrakcyjnej cenie! W ośrodku AMIGO umożliwiamy naszym kursantom szkolenie na prawo jazdy kat D w Szczecinie. Co wchodzi w jego zakres? Spieszymy z odpowiedzią!
Proponowany kurs zawiera:
– materiały szkoleniowe (podręcznik, testy),
– praktyka 40 godz. po kat. C (cena kursu 3300 zł),
– praktyka 60 godz. po kat. B (cena kursu 4400 zł),
– egzamin wewnętrzny,
– egzamin praktyczny w WORD Szczecin zdaje się naszym autobusem.
Aby zapewnić Ci całkowitą satysfakcję ze świadczonych przez nas usług, egzamin w WORD Szczecin odbywa się na naszym autobusie. Dzięki temu nie musisz ponosić dodatkowych kosztów wynajęcia autobusu na egzamin.
Prawo jazdy kat D – kurs i egzamin na terenie Szczecina
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kursantów, szkoła AMIGO dokłada wszelkich starań, aby proponowany kurs na prawo jazdy kat D w Szczecinie był prowadzony pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów. Nasza kadra może pochwalić się naprawdę długą listą kursantów, którzy po przejściu szkolenia w naszym ośrodku, zdali egzamin za pierwszym razem! Zadbamy o to, abyś zdobył niezbędne, praktyczne umiejętności oraz wiedzę, pozwalające Ci na pewne i bezpieczne prowadzenie pojazdu. Jeśli jednak po zakończeniu kursu dojdziesz do wniosku, że potrzebujesz jeszcze odrobinę praktyki – dajemy Ci możliwość wykupienia dodatkowych godzin!
Cena za 1 godzinę szkolenia uzupełniającego (przed egzaminem) wynosi 120 zł, przy zakupie większych ilości korzystne rabaty. Zapraszamy!